Вчителі математики
Вчителі природничих дисциплін
Вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін
Адміністрація ліцею
Директор лицея – Бельцевич Ирина Васильевна Бельцевич Ірина Василівна Директор ліцею

Учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». У ліцеї працює з 2002 року.

Древаль Максим Михайлович Древаль Максим Михайлович Заступник директора з навчально-виховної роботи

Учитель математики, інформатики, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. У ліцеї працює з 2014 року. Випускник Русанівського ліцею

Інтерв'ю

Тимошенко Светлана Орестовна Тимошенко Світлана Орестівна Заступник директора з наукової роботи

Учитель історії та права, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». У ліцеї працює з 2004 року.

Інтерв'ю


Вгору сторінки

Вчителі математики
Михайлик Ирина Владимировна Михайлик Ірина Володимирівна

Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». У ліцеї працює з 1997 року.

Інтерв'ю

Филипповский Григорий Борисович Філіпповський Григорій Борисович  

Учитель математики, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Нагороджений медаллю «Василя Сухомлинського», орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. У ліцеї працює з 1992 року.

Інтерв'ю

Харченко Людмила Андреевна Харченко Людмила Андріївна

Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «учитель-методист». У ліцеї працює з 2008 року.

Методична розробка.

Шамович Александр Анатольевич Шамович Олександр Анатолійович  

Учитель математики, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», двічі лауреат Соросівської премії. У ліцеї працює з 1992 року.

Інтерв'ю

Янішевський Василь Володимирович Янішевський Василь Володимирович  

Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист». У ліцеї працює з 2020 року.


Вгору сторінки

Вчителі природничих дисциплін
Буяло Тетяна Євгеніївна Буяло Тетяна Євгеніївна

Учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат педагогічних наук. У ліцеї працює з 2017 року

Інтерв'ю

Мазуркевич Людмила Александровна Мазуркевич Людмила Олександрівна  

Учитель географії та економіки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Класний керівник, керівник туристично-краєзнавчого гуртка. У ліцеї працює з 1995 року.

Інтерв'ю

Марціновська Юлія Вікторівна Марціновська Юлія Вікторівна

Учитель біології та основ здоров'я, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Класний керівник. У ліцеї працює з 2015 року.

Інтерв'ю

Мирфайзиев Олег Миракбарович Мирфайзиєв Олег Миракбарович

Учитель інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», кандидат технічних наук, викладач локальної академії СISСO. У ліцеї працює з 2001 року.

Селезнёв Юрий Орлеанович Селезнев Юрій Орлеанович

Учитель фізики та астрономії, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Член журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики з 1982 року.  У ліцеї працює з 2011 року.

Інтерв'ю

Чаркіна  Наталія Георгіївна Чаркіна Наталія Георгіївна

Учитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «учитель-методист». У ліцеї працює з 2017 року.


Вгору сторінки

Вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін
Артёменко Оксана Петровна Артеменко Оксана Петрівна

Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Класний керівник, голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін. У ліцеї працює з 1992 року.

Інтерв'ю

Веселка Інна Моісеївна Веселка Інна Мойсеївна

Учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист». У ліцеї працює з 2018 року.

Інтерв'ю

Давидова Марія Леопольдівна Давидова Марія Леопольдівна

Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

У ліцеї працює з 1995 року.

Інтерв'ю

Зацаринна Вероніка Євгенівна Зацаринна Вероніка Євгенівна

Учитель англійської мови, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Класний керівник. У ліцеї працює з 2018 року.

Інтерв'ю

Кулічук Ганна Миколаївна Кулічук Ганна Миколаївна

Учитель історії та правознавства, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Класний керівник. У ліцеї працює з 2017 року.

Інтерв'ю

Морозова Ольга Юрьевна Морозова Ольга Юріївна 

Учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель». У ліцеї працює з 1992 року.

Ювченко Андрій Глібович Ювченко Андрій Глібович

Учитель правознавства та курсу «Громадянська освіта», спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. У ліцеї працює з 2017 року.


Ільяш Аліна Вікторівна Ільяш Аліна Вікторівна

Практичний психолог, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії. У ліцеї працює з 2015 року.

Мартиросян Оксана Николаевна Мартіросян Оксана Миколаївна

Учитель фізичної культури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист». Керівник спортивної секції. У ліцеї працює з 1995 року.

Інтерв'ю

Вгору сторінки

Фонд Выпускников