Ваша думка важлива для нас Маєте цікаву думку щодо сайту ліцея?
Тисніть на кнопку Ваша думка та висловлюйте. Ми вдячні за будь-які відгуки!
Вчителі математики
Вчителі природничих дисциплін
Вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін

Состав учителей 2018

Адміністрація ліцею
Директор лицея – Бельцевич Ирина Васильевна. Бельцевич Ірина Василівна
Директор ліцею
Учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».
Древаль Максим Михайлович width= Древаль Максим Михайлович
Заступник директора з навчально-виховної роботи.
Учитель математики, інформатики, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.
Тимошенко Светлана Орестовна Тимошенко Світлана Орестівна
Заступник директора з наукової роботи
Учитель історії та права, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Вгору сторінки
Вчителі математики
 
Жук Ірина Володимирівна Жук Ірина Володимирівна
Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "вчитель-методист". Кандидат педагогічних наук.
Михайлик Ирина Владимировна Михайлик Ірина Володимирівна
Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».
Филипповский Григорий Борисович Філіпповський Григорій Борисович
Учитель математики, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Нагороджений Почесною грамотою Верховної ради України, медаллю «Василя Сухомлинського». Переможець міського конкурсу «Учитель року».
Харченко Людмила Андреевна Харченко Людмила Андріївна
Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Шамович Александр Анатольевич Шамович Олександр Анатолійович
Учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», двічі лауреат Соросівської премії.

Вгору сторінки
Вчителі природничих дисциплін
 
Мазуркевич Людмила Александровна Мазуркевич Людмила Олександрівна Учитель географії та економіки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Класний керівник, керівник туристично-краєзнавчого гуртка.
Марціновська Юлія Вікторівна Марціновська Юлія Вікторівна
Учитель біології та основ здоров'я, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Класний керівник
Мирфайзиев Олег Миракбарович Мирфайзиєв Олег Миракбарович
Учитель інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», кандидат технічних наук, викладач локальної академії СISСO.
Селезнёв Юрий Орлеанович Селезнев Юрій Орлеанович
Учитель фізики та астрономії, Заслужений учитель України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Член журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики з 1982 року.
Чаркіна  Наталія Георгіївна Чаркіна Наталія Георгіївна
Учитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «учитель-методист». Класний керівник

Вгору сторінки
Вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін
 
Артёменко Оксана Петровна Артеменко Оксана Петрівна
Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Класний керівник, голова методичного об'єднання суспільно-гуманітарних дисциплін.
Балясная Светлана Игоревна Балясна Світлана Ігорівна
Учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Веселка Інна Моісеївна Веселка Інна Моісеївна
Учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель». Класний керівник
Давыдова Мария Леопольдовна Давидова Марія Леопольдівна
Учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Класний керівник.
Кулічук Ганна Миколаївна Кулічук Ганна Миколаївна
Вчитель історії та правознавства, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
Морозова Ольга Юрьевна Морозова Ольга Юріївна
Учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший учитель».

 
Мартиросян Оксана Николаевна Мартіросян Оксана Миколаївна
Учитель фізичної культури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист». Керівник спортивної секції.
Орлова Галина Володимирівна. Орлова Галина Володимирівна.
Практичний психолог, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
Вгору сторінки
 
Фонд Выпускников