Я подарую вам Віру (укр.)

Кожна людина має в щось вірити. Віра буває різною. Хтось вірить у Бога, хтось в Аллаха, а хтось ні в що не вірить, навіть у чорта — на зло усім.

Я розповім вам про одного такого чоловіка.

Колись на світі жив собі хлопчик. З дитинства він не вірив ні в Бога, ні в Діда Мороза. І коли приходив Новий рік, він знав, що подарунок під ялинку приносить не Дід Мороз, а його батьки. Так і пройшло його дитинство. Без радості. Усі дні були для нього сірими. І виріс він жадібним, заздрісним і дуже самотнім. Цей чоловік нікому не вірив, навіть самому собі.

Трапилося так, що в ніч перед Новим роком у двері його будинку хтось постукав. Чоловік відчинив двері, на порозі стояла стара бабуся, яка йому нагадала матір, якої вже давно не було на цьому світі. Жінка геть змерзла, вона була дуже бідно одягнена. У серці чоловіка щось йойкнуло. Адже за все життя він жодного разу нікому не допоміг! І чоловік впустив жінку до хати. Відігрів її та нагодував. Жінка подякувала йому та сказала :«За те, що Ви мене відігріли та нагодували, я подарую вам Віру. Від цього дня Ви станете зовсім іншою людиною!»

Після цього чоловік і справді змінився на краще. Він почав вірити людям, у добро, у Бога і Свят-вечір. Уперше за багато років він був дійсно щасливим.

Ось така історія. Вона про те, що людині без віри дуже сумно та тяжко, віру не можуть замінити ніякі багатства світу. Сподіваюся,ця історія вам сподобалася.

Фіголь Богдан, 7 клас, 2013 рік

Фонд Выпускников