Новий етап мого життя (укр.)

Знову новий навчальний заклад… Скільки я їх уже змінила? Мандрівний спосіб життя батьків не залишав мені вибору. Русанівський ліцей — мій п'ятий навчальний заклад.

У колишній районній школі в мене було все: дружний клас, розуміючі вчителі, високі оцінки. Але за декілька років це мені набридло. Я зрозуміла, що настав час відкривати нові горизонти.

Досить давно мені розповідав про Русанівський ліцей один із знайомих. Я зацікавилась, розпочала збирати інформацію. Після того, як я дізналася, яких успіхів досягають його випускники, зрозуміла – мені туди.

У ліцеї для мене відкриваються нові перспективи: новий навчальний заклад, нові вимоги, учителі та учні – усе це запорука досягнення прогресу. Високий рівень викладання предметів, значний обсяг інформації лише додають мені бажання рухатися вперед. Переконана, що проведені тут два роки пройдуть недарма. Нові знання, набуті в ліцеї, допоможуть мені досягти моєї мети.

Уже тепер Русанівський ліцей став новим етапом мого життя. Однак, як мені здається, Русанівський ліцей – це не лише навчання. Його колектив, вчителі та учні – це сім'я, яка, окрім набуття знань, ще й надає можливість цікаво провести вільний час та розширити свій кругозір.

Звичайно, мені боязко, але вступ до ліцею – це нова сторінка мого життя. Я знаю, що буде написано на цій сторінці, залежить насамперед від мне.

Нагорна Тая, учениця 10-Б класу

Фонд Выпускников