Волейбол у Русанівському ліцеї

IMG_2235

У нашому ліцеї занурюються не лише у фізику та математику. Із захопленням учні займаються спортом!

Цього року класи ревно боролися за Кубок ліцею з волейболу. Перемогу в середній віковій категорії здобув 9 - А клас, а в старшій – 11- А. Вітаємо переможців!

Наш ліцей брав участь у районних та міських змаганнях і показав себе на високому рівні. Збірна команда юнаків посіла І місце в районі і пройшла на місто. А команда наших спортивних, але водночас тендітних дівчат посіла ІV місце в районі. Вітаємо! P1012855-COLLAGE (2)

Не відстають від учнів наші батьки та вчителі. Вони мають прекрасну спортивну форму, але все ж таки переможці району, збірна команда учнів ліцею, виявилась сильнішою!

Дякуємо усім, хто брав участь у змаганнях. Особливо нашій Оксані Миколаївні, яка підготувала чудові команди дівчат та юнаків!